Nasi przyjeciele

Nasi przyjaciele

Serdecznie dziękujemy pani Elżbiecie Wyleżuch za  dar serca, dzięki któremu pomieszczenia naszej Fundacji nabrały niepowtarzalnego klimatu, a nasze dzieciaki jeszcze długo będą mogły korzystać na zajęciach z pięknych materiałów i lamówek robiąc z nich wspaniale prace.

Podopieczni Fundacji Centrum Terapii i Rozwoju Skarb dziękują Zarządowi Mikołowskiego Banku Spółdzielczego za przekazanie darowizny na pomoc osobom niepełnosprawnym. Przekazana kwota zostanie wykorzystana na terapię dzieci ze spektrum autyzmu oraz wadami genetycznymi.

Wielkie dzięki  Ewie i Łukaszowi Sulkom za profesjonalną sesję zdjęciową oraz ich wspaniałym chłopakom: Frankowi i Stasiowi, którzy wraz z Marlenką pracowali jako modele – nic o tym nie wiedząc i bawiąc się doskonale.

Dziękujemy Firmie PROFI BUSTER z Mikołowa, dzięki której mamy czyste i kolorowe ściany.