Znowu nastały trudne czasy. Ze swojej strony możemy zadeklarować, że zdając sobie sprawę jak ważna jest terapia dla Waszych pociech, będziemy prowadzić indywidualne zajęcia stacjonarne najdłużej jak będziemy mogli. Wszystkie pomieszczenia Fundacji i Poradni są systematycznie ozonowane przez wykwalifikowanych pracowników, terapeuci zaopatrzeni są w środki ochrony osobistej (maseczki, przyłbice, rękawiczki), płyny do dezynfekcji dostępne są w każdym gabinecie i sekretariacie, poza tym zakupiliśmy dla Was dwie łokciowe stacje do dezynfekcji rąk.
Chcemy wierzyć, że czujecie się u nas bezpiecznie.

Zwracamy się równocześnie z ogromną prośbą o przestrzeganie reżimu sanitarnego: dezynfekcja, maseczki, dystans.

Przypominamy obowiązujące zasady sanitarne:

1. Na wejściu każdy ma mierzoną temperaturę i dezynfekowane ręce
2. Na zajęcia z dzieckiem przychodzi tylko 1 opiekun (obowiązkowa maseczka), w sali znajduje się tylko terapeuta i dziecko (w wyjątkowych wypadkach jeden z rodziców)
3. Prosimy o przestrzeganie stref bezpiecznej odległości – dystansu

Jeżeli nie musicie nie oczekujcie na dzieci w korytarzu tylko na parterze lub w samochodzie, wchodźcie do sekretariatu pojedynczo.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną od poniedziałku 26.10.2020 do 06.11.2020 zawieszone zostają wszystkie zajęcia grupowe powyżej 3 osób.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu podejmiecie decyzję o przejściu na zdalną terapię uszanujemy Wasz wybór – proszę nas o nim poinformować jak najszybciej.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość w tym trudnym okresie, nasi terapeuci też czasami chorują, w takich sytuacjach będziemy z państwem w stałym kontakcie.

Mamy nadzieję, że mimo tych wszystkich niedogodności, obostrzeń i procedur Wasze dzieci w pełnym zakresie i z pozytywnymi efektami skorzystają z terapii. Wspólnie damy radę, bo kto jak nie MY😊 Dbajcie o siebie i innych.

Pozdrawiamy,
Zarząd Skarb

Dostosuj rozmiar czcionki
Włącz tryb kontrastu