Fundacja Centrum Terapii i Rozwoju Skarb potrzebuje cudu, by uruchomić Punkt Przedszkolny!
Od grudnia 2016 roku prowadzimy zajęcia specjalistyczne, poradnictwo oraz konsultacje dla dzieci niepełnosprawnych w tym ze spektrum autyzmu oraz ich opiekunów, szkolimy rodziców, nauczycieli i wszystkie osoby pracujące z dziećmi przejawiającymi różnorodne dysfunkcje.

Przetrwaliśmy trudny czas pandemii przechodząc na zdalne zajęcia jedynie w czasie „twardego lockdownu”. Było bezpiecznie, aktywnie i efektywnie. Niestety miesiąc temu musieliśmy podjąć decyzję o zmianie lokalizacji i choć dzięki dobrym ludziom udało się szybko znaleźć nowe lokum, to dostosowanie go do wymogów sanitarnych i PPoż oraz stworzenie na nowo cudownej Sali Doświadczania Świata przekracza nasze możliwości i choć nie pokonała nas pandemia to może pokonać rzeczywistość…

Dlatego po raz pierwszy w naszej historii gorąco prosimy o pomoc w tym trudnym okresie
Czasu mamy niezwykle mało, bo każde przerwanie terapii to strata dla dziecka.
Ponadto 1 września otwieramy Specjalistyczny Punkt Przedszkolny dla dzieci, które już czekają, czekają też ich rodzice.

Pomóżcie nam dokonać cudu, byśmy mogli istnieć i nieść radość oraz pomoc wspaniałym i wyjątkowym dzieciakom ❤️Pomaganie jest fajne. Postaramy się na bieżąco informować Was o postępach prac! Jeśli do głowy przychodzi Wam jeszcze jakiś pomysł jak to wszystko ogarnąć w 1.5 miesiąca.
Nie wahajcie się dzwonić

Kontakt:
📱Telefon: 883 060 677 lub 577 009 996 (w godz. 8:00-20:00 od poniedziałku do piątku)